Дриль DeWALT DWD014S Код DWD014S

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Доставка Новою Поштою БЕЗКОШТОВНО

*окремо враховуйте комісію за грошовий переказ

Ви отримаєте +98 балів
Потужність 550 Вт
Регулювання обертів Немає
Опис Характеристики Відгуки покупців

Дриль DeWALT DWD014S - особливості

Інструмент для усіляких будівельних робіт, що дозволяє просвердлювати отвори необхідного діаметра в різних заготовках і матеріалах, таких як металопрокатні, кам'яні та цегляні, пластикові та дерев'яні, а також застиглі розчини бетону та цементу. Патрон швидкозатискний, що дозволяє встановлювати оснастку до 10 мм в діаметрі (хвостовик) і свердлити до 10 і 25 мм крихкі та міцні вироби відповідно.

Силова установка виконана за всіма сучасними технологіями із застосуванням найбільш зносостійких сплавів металопрокату, за рахунок чого значно збільшується довговічність. Створена, спираючись на стандарти безпеки та поставляється з розширеним терміном обслуговування за гарантією – до трьох років. Інструмент класифікується як професійний, здатний застосовуватися для найбільш трудомістких процесів, видаючи продуктивність до 550 ват і 2800 оборотів на хвилину. Наявність електронного функціоналу значно спрощує взаємодію з інструментом, збільшуючи підсумкову точність робіт – регулятор електронного типу фіксує на стабільному рівні швидкість обертання, а система плавного пуску поступово нарощує потужність, запобігаючи можливим пошкодженням заготівлі.

Інтернет-магазин ТакіДа надає зручну можливість купити дриль DeWALT DWD014S в офлайн магазинах Києва чи Дніпра, а також оформити доставку по всій країні.

Гарантія
3 роки
Клас інструменту
Професійний
Потужність
550 Вт
Регулювання обертів
Немає
Кількість обертів
2800 об/хв
Наявність удару
Немає
Патрон
Швидкозатискний
Діаметр хвостовика свердла
10 мм
Діаметр свердління дерева
25 мм
Діаметр свердління сталі
10 мм
Країна походження
США
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
дзвонити
кабінет