Далекомір лазерний BOSCH PLR 50 C Код 0603672220

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Доставка Новою Поштою БЕЗКОШТОВНО

*окремо враховуйте комісію за грошовий переказ

Ви отримаєте +191 бал
Максимальна дальність 50 м
Опис Характеристики Відгуки покупців

Дальномір лазерний BOSCH PLR 50 C - призначення

Професійна модель інструменту для високоточного вимірювання необхідних будівельних робіт, таких як відстань з однієї точки в іншу або прорахунку об'єму і площі приміщень, фундаменту, несучих стін і так далі. При його виготовленні дотримувалися всіх технологічних стандартів європейської якості із застосуванням матеріалів із ударостійкого пластику та гумових вставок, що забезпечують довговічність при експлуатації в будь-яких умовах. Далекомір лазерний BOSCH PLR 50 C відрізнятиметься такими перевагами:

  • Наявність інформативного дисплея з яскравим підсвічуванням, що дозволяє експлуатувати пристрій в умовах недостатнього освітлення. Крім того, пам'ять зберігає до десяти останніх вимірів із виведенням на екран до трьох. У разі потреби ви можете виставити зручні для вас одиниці – метри, фути та проводити арифметичні розрахунки.
  • Встановлено лазерний світлодіод другого класу, що проєкує добре помітний червоний промінь на відстань до 50 метрів з низьким рівнем похибки 2 міліметри. Автономний час функціонування досягає 10 і більше годин завдяки трьом ААА-батарейкам з напругою 1.5 вольта.
  • Поставляється із дворічним терміном гарантійного обслуговування.

Інтернет-магазин ТакіДа надає можливість купити далекомір лазерний BOSCH PLR 50 C в офлайн магазинах Києва або Дніпра, а також оформити доставку по всій країні.

Гарантія
2 роки
Клас інструменту
Напівпрофесійний
Похибка
2 мм
Максимальна дальність
50 м
Тип батареї
3 батареї тип ААА 1,5 В
Клас лазерного діоду
2 клас
Країна походження
Німеччина
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
дзвонити
кабінет