Далекомір лазерний BOSCH GLM 30 Код 0601072500

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Доставка Новою Поштою БЕЗКОШТОВНО

*окремо враховуйте комісію за грошовий переказ

Ви отримаєте +82 бали
Максимальна дальність 40 м
Опис Характеристики Відгуки покупців

Дальномір лазерний BOSCH GLM 30 - особливості

Професійна модель інструменту для простого вирішення всіх типів вимірювань з високою точністю (здатен показати дальність з однієї точки в іншу, об'єм та площу). Користується широким попитом за рахунок високої якості виконання та можливостей, що дозволяють значно економити час при проектуванні приміщень, їх внутрішніх або зовнішніх частин та закладення фундаменту на великих та відкритих просторах. Замінює ручну рулетку, так як цей пристрій більш універсальний і простий у використанні. Далекомір лазерний BOSCH GLM 30 має такі відмінні риси:

  • Пристрій має високу ударну міцність і витримує падіння з невеликої висоти без істотних пошкоджень (у тому числі за рахунок м'яких накладок корпусу). Додатково обладнано ізоляцією IP54, що не пропускає вологу та пил – для використання у жорстких умовах. Гарантійний термін обслуговування – до трьох років.
  • Максимальна видима дальність проекції світлодіода другого класу – до 40 метрів, а тривалість функціонування до розряду – до 10 годин. Живиться батарейками ААА-формату з напругою 1.5 вольта у кількості чотирьох штук.
  • Інформативний дисплей показує інформацію у необхідних одиницях виміру.

Інтернет-магазин ТакіДа надає можливість купити далекомір лазерний BOSCH GLM 30 в офлайн магазинах Києва або Дніпра, а також оформити доставку по всій країні.

Гарантія
3 роки
Клас інструменту
Професійний
Максимальна дальність
40 м
Тип батареї
4 батареии ААА 1,5 В
Клас лазерного діоду
2 клас
Напруга мережі
6 В
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
дзвонити
кабінет