Штроборіз BOSCH GNF 65 A Код 0601368708

Ви отримаєте +1515 балів
Опис Характеристики Відгуки покупців

Штроборіз Bosch GNF 65 A - характеристики

Незамінний будівельний інструмент за необхідності прорізання каналів у камені, залізобетонних конструкціях та інших, прокладаючи там кабельну продукцію чи сантехніку або обрізаючи на кілька частин заготовки. Дана модель користується широким попитом серед промислових організацій та забудовників, оскільки за його допомогою можна швидко та ефективно виконувати поставлені завдання незалежно від складності робіт. Штроборіз Bosch GNF 65 A має такі особливості:

  • Поставляється із сучасним електродвигуном, потужність якого в піку навантажень досягає 2400 ват.
  • Передбачені електронні функції обмеження пускового струму та плавного пуску, при активації яких обертаючий момент наростає поступово, без різкого стрибка продуктивності.
  • Максимальна кількість обертів – 5000 за хвилину. Діаметр встановлюваного диска 230 мм з регульованою глибиною і шириною паза від 20 до 65 мм і від 3 до 40 мм відповідно.
  • Ергономічний дизайн, латексне напилення корпусу та рукояток, а також невелика споряджена маса, що не перевищує 9 кілограм, дозволять значно знизити дискомфорт від тривалої експлуатації.
  • На бічній частині корпусу можлива фіксація промислового пилососу або пилозбірника.
  • Класифікується як професійна модель з розширеним терміном гарантійного обслуговування.

Інтернет-магазин Такіда надає можливість купити штроборіз Bosch GNF 65 A в офлайн магазинах Києва або Дніпра, а також оформити доставку по всій країні.

Гарантія
3 роки
Клас інструменту
Професійний
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
дзвонити
кабінет