2 товари

Інтернет-магазин "Такі Да" пропонує до продажу зварювальні трансформатори, якісні, надійні зварювальні апарати від провідних виробників. Сучасне обладнання для зварювання - надійні пристрої, які представлені покупцям в компактному, міцному корпусі, оснащені рукояткою, колесами для зручності транспортування. Купити зварювальний апарат, трансформатор можна для виконання побутових і виробничих завдань: каталог вміщує моделі різної потужності, сили струму, розмірів, продуктивності.

Зварювальний трансформатор: пристрій і види

Пристрій зварювального обладнання даного сегмента просте: основною деталлю виступає сердечник у вигляді котушки з намотаною дротом, яка перетворює мережевий струм в зварювальний. Агрегати оснащені вентиляційною захистом від перегріву, теплозахистом, адаптовані до роботи з джерелами змінного струму. Зварювальні трансформатори розраховані для експлуатації в однофазної, трифазної мережі, в каталозі представлені і універсальні моделі.

Зварювальні трансформатори - це пристрої амплітудного і тиристорного виду, які вирішують завдання з'єднання металевих пластин, конструкцій різного перетину і розміру.

Переваги зварювальних трансформаторів:

  • низька ціна: трансформатор дешевше інвертора аналогічної потужності;

  • високий КПД;

  • низька питрата електроенергії;

  • безперебійний функціонал;

  • простота експлуатації, догляду, ремонту.

В інтернет-магазині можна купити зварювальний трансформатор за демократичною вартістю з доставкою по Україні.

Зварювальний трансформатор в дії

Зварювальні апарати представлених в каталозі модифікацій здатні з'єднувати металеві пластини, чавун, сплави в різних умовах, адаптивні для підключення до побутової електромережі. Принцип дії зварювальних апаратів –зварювання опором при виділенні великої кількості тепла, якого вистачає, щоб приварити окремі елементи .

Каталог представляє моделі зварювальних апаратів з відзнакою за:

  • тривалості включення;

  • комплектації (з затискачем маси електротримачі, щитком, іншими аксесуарами;

  • наявності інтегрованих функцій: Hot Start, Arc Force, Anti-Stick, інші;

  • адаптивності до низьковольтних джерел живлення.

Купити зварювальний трансформатор можна, вибираючи агрегати певного виробника, по оснащенню (з транспортировочной рукояткою і колесами), з великими або малими байонетнимроз'ємів, з сенсорними панелями або рельєфними кнопками. Інтернет-магазин "Такіда" пропонує найзручніші способи оплати і низькі ціни на весь сегмент зварювального устаткування.

Діапазон цін категорії Зварювальні трансформатори від 33100 до 37950 грн.
"Електроінструмент Зварювальні трансформатори від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Зварювальні трансформатори 4.50 На основі 55 відгуків

дзвонити
кабінет