130 товарів
ДОСТАВКА БЕЗКОШТОВНО
ПОДАРУНОК: Кабелі+Маска+Краги
2 490грн.
Ви отримаєте +124 бали
Гарантія 3 роки
Потужність 4,2кВт
Сила струму 150 А
Кейс Немає
Розмір штекера 10-25 мм
Технологія інвертора IGBT
Довжина кабеля Немає в комплекті
ДОСТАВКА БЕЗКОШТОВНО
ДЕШЕВШЕ: Кабелі+Маска+Краги+Кейс
3 000грн.
Ви отримаєте +150 балів
Гарантія 3 роки
Потужність 5,1 кВт
Сила струму 170 А
Кейс Немає
Розмір штекера 35-50 мм
Технологія інвертора IGBT
Довжина кабеля Немає в комплекті
ВДІ-160Е Кейс і комплект Abicor Binzel
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
3 599грн.
Ви отримаєте +179 балів
Гарантія 5 років
Потужність 5,5 кВт
Сила струму 160 А
Кейс Немає
Номінальна потужність 4,4 кВт
Довжина кабеля 3+3 м
ВДІ-200Е кейс та комплект Abicor Binzel
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
4 699грн.
Ви отримаєте +234 бали
Гарантія 5 років
Потужність 6,9 кВт
Сила струму 200 А
Кейс Немає
Довжина кабеля 3+3 м
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
1 669грн.
1 502грн.
Ви отримаєте +75 балів
Гарантія 2 роки
Потужність 6,6 кВт
Сила струму 290 А
Кейс Немає
Технологія інвертора IGBT
Довжина кабеля 1,5+1,5 м
ВДІ-250Е кейс і комплект Abicor Binzel
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
5 399грн.
Ви отримаєте +269 балів
Гарантія 5 років
Потужність 8,8 кВт
Сила струму 250 А
Кейс Немає
Номінальна потужність 7 кВт
Довжина кабеля 3+3 м
ДОСТАВКА БЕЗКОШТОВНО
Кабелі в подарунок
2 250грн.
1 998грн.
Ви отримаєте +99 балів
Гарантія 3 роки
Потужність 4,2кВт
Сила струму 150 А
Кейс Немає
Розмір штекера 10-25 мм
Технологія інвертора IGBT
Довжина кабеля Немає в комплекті
ДОСТАВКА БЕЗКОШТОВНО
4 200грн.
Ви отримаєте +210 балів
Гарантія 3 роки
Потужність 6,8кВт
Сила струму 180 А
Кейс Немає
Розмір штекера 35-50 мм
Технологія інвертора IGBT
Довжина кабеля Немає в комплекті

Зміст:

 1. Зварювальні апарати - Широкий вибір в інтернет-магазині ТакіДа
 2. Надійний виробник інверторних зварювальних апаратів
 3. Як купити недорогий зварювальний інвертор
 4. Огляди та відгуки про зварювальне обладнання
 5. Замовити зварювальний інвертор в інтернет-магазині "ТакіДа"
 6. Відгук про зварювальні інвертори від покупця

Зварювальні апарати - асортимент в інтернет-магазині ТакіДа!!

Зварювальні інвертори - це апарати нового покоління, які знайшли широке застосування в промисловій та господарської областях. Пристрій компактне, має, як правило, великими потужностями і дозволяє зварювати різні металеві сплави з якісними швами.

Купити недорогий зварювальний інвертор зараз цілком реально. Сьогодні ринок зварювальних апаратів по-справжньому широкий. Ви зможете знайти величезну кількість обладнання для зварювання від світових та вітчизняних виробників, що володіє різними технічними і функціональними якостями. Щоб зробити правильний вибір при покупці, необхідно володіти загальними знаннями про інверторах.

Надійний виробник інверторних зварювальних апаратів

Один з головних критеріїв при виборі інвертора - виробник. Відразу необхідно поговорити про продукцію з мінімальною ціною. Наприклад. Коли Ви бачите недорогий зварювальний інвертор Патон (купити можна, зробивши замовлення на сайті "ТакіДа"), це ще не означає, що він неякісний. Вітчизняні виробники намагаються випускати максимально окупає свою вартість продукцію. Відповідно до зарубіжними моделями, він і буде коштувати відносно недорого. Також можна зустріти бюджетні моделі і від інших виробників, особливо коли компанія тільки виходить на новий ринок і намагається встановити максимально низьку ціну.

Зварювальний зварочний инвертор

Купити зварювальний інвертор в Україні

Залежно від області застосування, зварювальні апарати інверторного типу діляться на: професійні, промислові і побутові. Їх основна відмінність потужності і максимальній кількості часу, при якому пристрій може працювати безперервно. Наприклад, побутові моделі можуть використовуватися протягом кількох хвилин, після чого їм потрібно дати час охолонути - в районі однієї години. Промислові в свою чергу можуть працювати цілодобово.

Огляди та відгуки про зварювальне обладнання інверторного типу

Зварювальник - досить затребувана професія на ринку праці, особливо зараз, коли висококласного фахівця досить важко відшукати. Не хочеться тут розводитись, в якій індустрії застосовується зварювання і яких видів вона буває. Головне інше: зварювати метал доводиться досить часто і практично повсюдно.

Інтернет магазин "Таки Да" пропонує безліч відеоогляди про зварювальний інвертор від надійних відомих марок, які показують як внутрішній устрій апарата так і робочі характеристики і показники потужності і продуктивності. На сторінках нашого каталогу, ви зможете знайти відгуки на цікавий для зварювальний інвертор або поділитися своєю думкою щодо його роботи.

Популярні зварювальні інвертори

Найбільш поширеною дугового зварювання працювати не просто, не кожен вже бувалий зварювальник є справжнім професіоналом, що вже говорити про початківців фахівцях. Але багатьом хотілося б освоїти настільки затребуваний вид послуг. Та й більшість умільців-непрофесіоналів бажають мати у себе в гаражі просте в обігу і легке зварювальне обладнання, адже в приватному секторі завжди знайдеться що "приварити". Зварювальний інвертор - справжній подарунок не тільки для любителів, а й для професійних зварювальників, оскільки вони:

 • полегшують підпал дуги;
 • дозволяють не думати, як не «перепалити" або "недожечь" метал;
 • дають можливість не утримувати ідеально дугу. Завдяки инверторной зварюванні якість шва сильно не постраждає;;
 • Дозволяють легко оволодіти вертикальними "прихватками";
 • не дають "залипати" електродів;
 • Дуже легкі.

Чому в інтернет-магазині "Такіда" найкраща ціна на зварювальний інвертор?

Інверторний зварювальний апарат не відмовилися б мати багато, ось тільки їх вартість порядком перевищує ціни на класичне дугове обладнання. Купити зварювальний інвертор недорого в Україні можна в інтернет-магазині "ТакіДа". Ми пропонуємо вам не тільки доставку до Львова або Києва, Харкова чи Дніпропетровська, але і в будь-який інший місто.

Зварювальний інвертор Патон в розборі

У нас можна доступно і досить замовити електроінструмент для свого будинку або професійної діяльності недорогі зварювальні інвертори від торгових марок: Дніпро М, Патон, Кентавр, з гарантією і сервісним обслуговуванням. Широкий модельний ряд дозволить купити зварювальний інвертор:

 • в якому використовується відповідний тип транзистора (IGBT або MOSFET). Для кожної технології виготовлення зварювальних інверторів знайдеться свій споживач;
 • з діапазоном регулювання струму від 20 - 200 А до 30 - 250 А;
 • з різним номінальним струмом (200 - 255 А);
 • відповідний для використання електродів різного діаметру;
 • різної сили (от 4,8 кВт до 8 кВт);
 • вага якого значно менше традиційного зварювального обладнання. Прилад вагою 3,8 - 9,5 кг значно легше транспортувати, ніж агрегат на 20 - 30 кг.

Крім того, в інтернет-магазині "ТакіДа" купити зварювальний інвертор Дніпро М (і будь-яку іншу модель) можна з кейсом, щоб його було зручно переносити (перевозити) і зберігати в чистоті. При цьому кейс може бути різних розмірів і матеріалів, можна підібрати такий що вмістить не тільки зварювальний інвертор, а ще й електроди з рукавичками.

Відрізнятися може і чемодан матеріалом, так є зварювальні інвертори, які поставляються в пластикових або металевих коробках, деякі з яких навіть закриваються на ключ, що зручно якщо зварювальний інвертор використовує конкретний майстер, який несе за нього відповідальність.

В нашому прайсі ми підберемо зварювальний інвертор з таким набором параметрів і характеристик і масогабарітнимі властивостями, який підійде саме для ваших цілей і буде чудово вирішувати свої завдання.


Відгук про зварювальне інвертор Дніпро М САБ-258Д - від Анатолійович, Трав 30, 2018

Довго визначався який зварювальний апарат вибрати. раніше по дачі тягав дідівський трансформатор, який власне і збирався змінити. У Таки Да порадили купити зварювальний інвертор, запропонували кілька непоганих варіантів з широкого асортименту на сайті, здивувався що є моделі за невисоку ціну, навіть спочатку засумнівався, але підкупила інформація менеджера про гарантію, тому вирішив спробувати, вибирав між Патоном і Дніпро М, зупинився на Dnipro-M САБ-258Д (Патон дорожче, відразу не наважився). Виявилося виправдано, після перших вихідних на дачі, не можу натішитися, вже приготував каркас під виноград на осінь, хочу випробувати на трубі для поливу, коротше працювати одне задоволення, всім раджу. окреме спасибі продавцеві, звертайтеся, підбере сварочник саме під ваші потреби.

Діапазон цін категорії Зварювальні інвертори від 999 до 24999 грн.
"Електроінструмент Зварювальні інвертори від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Зварювальні інвертори 4.99 На основі 183 відгуків

дзвонити
кабінет