Стіл за допомогою бензопили
Дуже часто заміський будинок хочеться облаштувати як у казці, особливо якщо довкола гарна природа з буйною рослинністю, є ліс, озеро чи річка. У такому разі багато хто хоче максимально органічно інтегрувати зовнішній вигляд свого будинку і територію навколо нього в навколишню красу, щоб з одного боку відчувати гармонію з природою, а з іншого не порушувати природну красу.
У цьому зв'язку ми запропонуємо вам дуже простий спосіб створення меблевого набору, який якнайкраще увіллється в оформлення будь-якої заміської ділянки.
Бензопила плюс колода - Стіл готовий!
Якщо поблизу вашої дачної ділянки є балка або лісок, або на території знайшлося висохле дерево, яке має чималий діаметр стовбура (від 30 см або більше) тоді не поспішайте пускати такий матеріал на дрова. Адже це чудовий матеріал для створення набору стільців та столу для ранкового чаювання у дворі. При чому створити такі меблі можна абсолютно без рулетки або рівня, все що потрібно, - це бензопила або електропила, а також молоток і цвяхи, або шуруповерт і шурупи. Весь процес створення займе не більше кількох годин.
Нарізаємо заготовки бензопилою
Для початку вам необхідно розділити колоду на таку кількість частин, яка буде рівна кількості предметів: на наш погляд оптимально буде 1 стіл і 3 стільці, таким чином це 4 колоди, і ще 3 тонкі кільця, для стільниці Розміри можна брати прикинути на око, але все ж слід дотримуватися деяких пропорцій:
- Для столу відріжте 3 кільця завтовшки по 7-8 см, бажано відрізати максимально можливий діаметр. Ці кільця підуть для стільниці width = "485" left: 10px;" caption="false">
- Найдовший шматок колоди використовуйте для столу. Його діна повинна становити не менше 70-90 см. Для стільців можна відрізати колоди будь-якої довжини, але бажано не менше 50 см. Якщо колоди виявляться довшими - не біда, можна зробити стільці зі спинкою.
Перед збиранням бажано обробити деревину засобом проти комах і для захисту від вологи, особливо це стосується тих випадків, коли ваш саморобний меблевий набір стоятиме на траві або землі, тим більше якщо стіл буде прикопаний. Ще можна зняти кору і розкрити меблі лаком, але воліємо максимум природності і навіть не дивлячись на те, що кора сучасним відходить і відпадає, пропонуємо її залишити. того, як деревина оброблена та просохла можна починати складання та монтаж.
- При стаціонарному закріпленні столу вкопайте його на 20 см в землю, бажано вкрасти вкопану частину бітумним матеріалом. За допомогою цвяхів або саморізів та шуруповерта прикріпіть на верхню частину основи столу 3 кільця у формі ромашки, для кріплення достатньо по пару металовиробів довжиною 100-120 мм., у кожне кільце від колоди. У порожню частину в середині столу, що утворилася, можна встановити невеликий букет.
- Встановлюємо заготовки для стільців вертикально, робимо максимально рівно вертикальний пропил зверху вниз, відступивши збоку 5-8 см - для спинки. Вниз постарайтеся не дорізати колоду більш ніж на 50 см. до землі, хоча якщо трохи переборщите - це не критично.
- Тепер, на рівні 50 см від землі в заготовках для стільців робимо горизонтальний пропил бензопилою, під кутом 90 градусів до попереднього вертикального різу. Якщо ви відрізали з правильного боку, тоді більшу частину колоди буде вилучено, а у вас залишиться тільки тонка вертикальна спинка. Якщо не хочете довго приміряти і вирізати спику, бігаючи навколо з бензопилою, тоді просто максимально рівно розпиляйте колоди по 50 см - вийдуть табурети з пеньків. Далі ми радимо прошліфувати стіл і стільці наждачним папером, для того, щоб не ловити скалку в несподівані місця при посиденьках і ерзанні на стільцях. Обробку звичайно зручніше буде проводити спеціалізованим інструментом. Найбільш універсальною в даному випадку, на наш погляд, буде недорога ексцентрикова шліфувальна машина.
- При бажанні, щоб меблі прослужили довше, її можна обробити двома шарами лаку. Між їх нанесеннями давайте дереву просохнути і зашліфуйте ворс, що піднімається.
Хочете наочно побачити, як подібний стіл зробили наші співробітники і які інструменти були використані, тоді дивіться відео нижче.
Навіть без особливої обробки такі меблі можуть зберігати цілісність від 1 до 3 років просто неба і служити чудовим приводом як для душевних вечірніх посиденьок у родинному колі або близьких друзів, так і для ранкового чаювання, що бадьорить, при зустрічі перших ранкових променів сонця, на початку нового дня.
Сподіваємося що з інструментом, який можна купити в < span style="color: #008000;">інтернет магазині ТакіДа, ви зможете не тільки вдало виконати будь-яку роботу, але й знайдете час та натхнення для творчого використання інструментів.
Якщо у вас є ідеї як можна оптимізувати такий стіл, або знаєте які ще меблі можна зробити просто і красиво за допомогою інструментів - діліться своїм досвідом та знаннями в коментарях до статті.
Ваші ідеї можуть прикрасити життя інших людей!