1 товар

Якщо у вашому приватному господарстві значні площі оре земель, тоді обробка їх ручним способом займе чимало часу, а головне відніме величезну кількість сил і енергії, саме на такий випадок варто задуматися над придбанням мотоблока або мотокультиватора. Ці помічники виручать похлеще коней, так як мають потужність не в одну кінську силу, і легко впораються як з підготовкою грунту, так і з подальшою її обробкою і збиранням врожаю.

Що краще купити мотоблок чи культиватор?

Умовно всю мототехніку по догляду за городом можна розділити на 2 класу:

  1. Культиватори
  2. Мотоблоки
  3. Мінітрактори

Мотокультиватор - це найменший вид техніки по ходу за землею. Найменші культиватори мають потужність близько однієї кінської сили, вони легкі, маневрені і компактні. Така техніка не займе багато і підійде для обробки навіть самих невеликих ділянок в кілька соток (все ж легше ніж обробляти вручну). Справитися з таким агрегатом зможуть навіть тендітні дівчата. Є культиватори і побільше, мають потужність до 7 кінських сил, і вже значну ширину захвату, для культивації чималих площ. Така техніка буде доречна для обробки від 1 га орної землі. Бензиновий мотокультиватор з водяним охолодженням цілком впорається з таким обсягом. Як правило саме такими моторами оснащені більшість культиваторів.

Якщо ж розмір ділянки міряється гектарами, тоді варто задуматися над тим, що б купити мотоблок або мінітрактор. Основними відмінностями між усіма мотоблоками є тип двигуна, який може бути бензиновим або дизельним, а також система охолодження: повітряна або водяна. Дизельний мотоблок, зазвичай має потужність більше 7 к.с. Характерними є моделі на 9, 10 або 12 к.с. Охолодження у цих агрегатів часто водяне. Таке співвідношення дозволяє обробляти значні площі без перерви. Працювати з дизельними мотоблоками краще людям з міцними руками, що б впорається з керуванням цією технікою, можуть знадобитися деякі зусилля. Хоча, якщо прикріпити сідло, тоді завдання з управління дещо спрощується, а робота на мототехніки ставати більш захоплююче.

Бензиновий мотоблок може мати як двигун з повітряним охолодженням, так і з водяним, який має більший ресурс безперервної роботи.

Якщо ж площа вимагає роботи цілий день, та й ще на кілька днів, а господарством ви займаєтеся не тільки для приватних потреб, тоді зверніть увагу на мінітрактор, така сільгосптехніка має вже аграрне призначення в значних масштабах, підійде для старту господарської діяльності. Правда ціна на мінітрактор в Україні буде значно вище ніж на мотоблок, не говорячи вже про культиватор.

Заказати мотоблок і мінітрактор в інтернет-магазині

За допомогою цієї мототехніки можна виконувати безліч завдань, головне заздалегідь купити грунтофрези та інше навісне обладнення для города. Тоді ваш мотоблок з легкістю виконає орання, підгортання, культивацію та збір врожаю. Крім цього, якщо замовити сидіння і причіп для мотоблока, тоді можна буде використовувати його як повноцінне транспортний засіб у масштабах села або навіть районного центру. Сьогодні часто на сільських дорогах можна зустріти мотоблоки, мабуть навіть частіше ніж гужовий транспорт у вигляді коней, запряжених у вози. Що вже говорити про міні-трактори, якими можна перевозити значні обсяги вантажів.

Як бачимо з приватних земельних угіддях, мототехніка знайшла широке, як профільне, так і общебитовое застосування. Якщо ж ви хочете замовити мотоблок або культиватор в інтернет магазині Такіда, тоді ми з радістю допоможемо підібрати саме таку модель і навісне обладнання, яка найкраще забезпечить виконання поставлених вами завдань, виправдавши вкладені кошти. Фахівці магазину прорахують вартість мотоблока з доставкою по Україні популярними транспортними службами кур'єрської доставки, проконсультують з усіх питань техобслуговування і гарантії, обговорять умови оплати, і подбають що б техніка потрапила саме в той населений пункт, де вона потрібна.

Діапазон цін категорії Мототехніка від 3190 до 3190 грн.
"Електроінструмент Мототехніка від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Мототехніка 4.90 На основі 54 відгуків

дзвонити
кабінет